Jiný svět je prostě jiný. Matoucí a paradoxní.

A tak jsem o Jiném světě napsala několik knih, abych se v něm já sama dokázala vyznat. Jsou plné mých zkušeností za cca 20 let, co jsem na cestě za tím, čím OPRAVDU ve své podstatě jsem. (Což je něco jiného, než se obvykle myslívá.) Ta cesta nebyla a není snadná, je na  ní spousta překážek daných hlavně nepochopením a nejrůznějšími traumaty s tím souvisejícími. Abych se neustále nemotala v kole, napsala jsem několik textů, které mi pomáhají se orientovat. Snad pomohou i Vám… 

 

Jak žít jinak v Jiném světě – inspirujte se

  • e-kniha Žít je umění (záchranný kruh ve chvílích nejistoty). Jde o přímou cestu do Jiného světa. O krátký symbolický hravý text obsahující 10 záchranných ukazatelů, které pomáhají proměnit jakékoliv trápení ve vnitřní svobodu a klid. Blíže informací o knize si můžete přečíst ZDE.
  • ebook TRÁPENÍ MŮŽE BÝT DAR. Zde najdete konkrétní příklad, jak se oněch 10 stupňů cesty od trápení k radosti může projevit v životě. Stupeň za stupněm. Jako důkaz, že to funguje mně a může i Vám :-)  Autentičtější to už nemohlo být, protože e-kniha vychází z blogových článků, které v té době vycházely na mém blogu. Více informací o ebooku najdete ZDE.

 

  • e-kniha Vdechněte život poselstvím svého dětství. 12 měsíců = 12 kapitol pojednávajících o 12 základních výzvách na cestě k naplnění svých snů (svoboda, motivace, důvěra, strach apod.). Nejpodrobnější a nejpřehlednější z knih. 60 článků, 310 stránek a přes 100 otázek (aby ta cesta byla i Vaše). No, je to nabité :-) Podrobnější informace o knížce najdete ZDE.
  • Nechme zazářit svých 5 vnitřních drahokamů (soubor 5 ebooků o 5 energiích čínské medicíny), jejichž harmonizace je prvořadou podmínkou toho, abychom byli OPRAVDU šťastní. 5 ebooků a jejich 50 témat využíváme i prakticky v rámci ročního projektu STROM ŠTĚSTÍ. Více se dozvíte ZDE.

Průvodce jednotlivými knihami můžete mít zcela ZDARMA :-) 

Seznámit se s neduálním Jiným světem považuji za natolik zásadní, že jsem pro Vás připravila 2 měsíční minikurzy zdarma a jeden celý roční projekt také zdarma. Můžete se tak se mnou vydat prozkoumávat Jiný svět prakticky. Výše uvedené e-knihy a ebooky Vám mohou být učebnicemi navíc…

  • Měsíční cesta do Jiného světa, online kurz jako stručný, ale i praktický průvodce Jiným světem a symbolickou knihou Žít je umění milovat. Letos už pomalu končí 2. ročník :-) Seznámit se s kurzem a přihlásit se do něj můžete ZDE. Kurz začíná pouze 1x do měsíce
  • Měsíční cesta do Jiného světa 2 / Poselství dětství, průvodce e-knihou Vdechněte život poselstvím svého dětství. Dá Vám nahlédnout do 12 neduálních témat/kapitol knihy a možnost začít nacházet odpovědi na některé z otázek, které e-kniha předkládá. Pomůže Vám knihu pročíst celou a něco užitečného si z ní odnést :-) Kurz také začíná 1x do měsíce a je ve fázi příprav.
  • Roční projekt STROM ŠTĚSTÍ. 50 týdenních plánovačů, FB podpůrná skupina a spousta možností seznamovat se s Jiným světem, zaznamenávat si své zkušenosti a případně tak nakonec napsat svůj vlastní souhrn toho, co je pro Vás ve Vašem životě zásadní inspirací a podporou! Přihlásit se do projektu můžete ZDE.

E-knihy a ebooky jsou pro Vás možností pochopit, co by Vám mohlo přijít v tom zcela jiném neduálním Jiném světě nepochopitelné, ale bez vlastního vkladu a vlastních zkušeností jsou Vám k ničemu…

 

Nevíte kde začít?? Začněte tam, kam Vás to táhne nejvíc 

Nechte se vést.

Kupte si tu e-knihu / ebook, který Vás nejvíc osloví, a vydejte se do kurzů /projektů žít to, o čem byste si jinak jen četli :-)

Nebo se nejdřív přihlaste do některého z kurzů / projektů a až se budete v neduálním světě ztrácet, pořiďte si některou z knih, která Vám vše líp vysvětlí :-)

Můžete také prostě jen začít u stručného PDF Jiného světa. A mých blogových článků. Stačí se přihlásit k jejich odběru, nebo olajkovat mou FB stránku Žít je umění / Jiný život v Jiném světě :-)

Já už sepsala vše, co jsem potřebovala. Svůj „návod na život” už mám. Co Vy? Už jste také našli tu svou cestu, ten svůj Jiný svět, ty své nástroje a ty své zkušenosti, jak se v něm neztratit a být šťastní??