Jiný svět je prostě jiný. Matoucí a paradoxní.

A tak jsem o Jiném světě napsala několik knih, abych se v něm já sama dokázala vyznat. Jsou plné mých zkušeností za cca 20 let, co jsem na cestě k tomu, kým opravdu jsem. Jak se tak říká :-) Ta cesta nebyla a není snadná, je na  ní spousta překážek daných hlavně nepochopením a nejrůznějšími traumaty s ním souvisejícím. Abych se neustále nemotala v kole, napsala jsem několik textů, které mi pomáhají se orientovat. Snad pomohou i Vám. Každý z nich je jiný :-)

 

Pročítejte, nacházejte své odpovědi, inspirujte se:

  • e-kniha Žít je umění milovat (záchranný kruh ve chvílí nejistoty). Krátký symbolický hravý text obsahující 10 záchranných ukazatelů, které pomáhají proměnit trápení ve vnitřní svobodu a klid. Blíže informací si můžete přečíst ZDE.
  • ebook TRÁPENÍ MŮŽE BÝT DAR. Sestřička výše uvedené symbolické knihy, ve které najdete konkrétní příklad, jak se oněch 10 stupňů cesty od trápení k radosti projevilo v mém vlastním životě. Autentičtější to už nemohlo být, protože přesně tak jsem to psala v době, kdy se to odehrávalo, na svém blogu. Více informací najdete ZDE.
  • e-kniha Vdechněte život poselstvím svého dětství. 12 měsíců=12 kapitol pojednávajících o 12 základních výzvách na cestě k naplnění svých snů (svoboda, motivace, důvěra, strach apod.). 60 článků, 310 stránek a přes 100 otázek (aby ta cesta byla i Vaše. No, je to nabité :-) Podronější informace o knížce najdete ZDE.
  • 5 ebooků projektu 5 pokladů o 5 energiích, jejichž harmonizace je prvořadou podmínkou toho, abychom byli OPRAVDU šťastní. Více se dozvíte ZDE.

 

Abyste neřekli, že si chci za své tvrdě zaplacené zkušenosti jen nechat zaplatit, podívejte, co tu mám pro Vás ZDARMA :-) 

  • V prvé řadě celý roční projekt STROM ŠTĚSTÍ 2018! 50 týdenních plánovačů, FB podpůrná skupina a spoustu možností seznamovat se s Jiným světem, zaznamenávat si své zkušenosti a případně i tak nakonec napsat svůj vlastní souhrn toho, co je pro Vás ve Vašem životě zásadní inspirací a podporou! Přihlásit se do projektu můžete ZDE. Knihy, e-knihy a ebooky jsou jen možností pochopit, co by Vám mohlo přijít nepochopitelné, ale bez vlastního vkladu a vlastních zkušeností jsou Vám k ničemu…
  • Samozřejmě měsíční online minikurz Mimoňská cesta do Jiného světa. Stručný průvodce Jiným světem a symbolickou knihou Žít je umění milovat. Seznámit se s kurzem a přihlásit se do něj můžete ZDE.
  • A nakonec i jeden ebook zdarma – OVLÁDNĚTE CO, CO VÁS SVÁDÍ Z CESTY. Bližší informace ZDE.

 

Nevíte kde začít?? Začněte tam, kam Vás to táhne. A začněte tam, kde je to zdarma :-)

Mimoňská cesta Vás seznámí s Jiným světem a budete tam mít možnost si koupit ebook TRÁPENÍ MŮŽE BÝT DAR, nebo rovnou, když si na ni troufnete, e-knihu Žít je umění milovat. Ebook OVLÁDNĚTE TO, CO VÁS SVÁDÍ Z CESTY, Vás seznámí s knihou Vdechněte život poselstvím svého dětství. Je totiž její 11. kapitolou. Když Vás zaujme, budete mít jasno :-) A roční projekt STROM ŠTĚSTÍ 2018 Vás seznámí s 5 ebooky.

Já už sepsala vše, co jsem potřebovala. Svůj „návod na život” už mám. Co Vy? Už jste také našli tu svou cestu, ten svůj Jiný svět, ty své nástroje a ty své zkušenosti, jak se v něm neztratit a být šťastní??