ELEKTRONICKÁ KNIHA – ŽÍT JE UMĚNÍ MILOVAT

život je umění milova - moře-2

Děkuji Vám za projevený zájem!

 

Těší mě, že Vás elektronická kniha Žít je umění milovat (záchranný kurz ve chvílích nejistoty) zaujala! Doufám, že Vám knížka bude ku prospěchu a že Vám otevře cestu k vnitřnímu klidu, ať se děje, co se děje! Ten pocit je totiž k nezaplacení!

Vydejte se na ni skrze 10 básní, 10 fotografií, 10 komentářů, 10 her, 11 záchranných kruhů a 30 ukazatelů, kam zamířit dál. Využijte naplno každičkou z těchto bran!

Teď už stačí jen malý krůček – vyplnit objednávkový formulář! Platbu je v současné době možné provést pouze bankovním převodem. Údaje k platbě dostanete po odeslání objednávky obratem na svou emailovou adresu, uvedenou v objednávce. Elektronická kniha Vám přijde na Váš email automaticky hned poté, co mi přijde Vaše platba na účet. Obvykle to trvá 1-2 dny.


Než objednáte:

  • zkontrolujte pečlivě všechny údaje, hlavně svou emailovou adresu. Kdyby Vám kniha nedorazila v pořádku, ozvěte se, prosím, na mou adresu avespasseri@yahoo.com. Zkontroluji, kde se stala chyba.
  • ujistěte se, že máte software nutný pro četbu elektronických dokumentů v PDF formátu (obvykle Adobe Reader), ideálně nastavený na zobrazení 2 stránek naráz s výjimkou obálky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *