DARUJTE (SI) POHODU (videopozvánka)

Darujte sobě i svým blízkým 2 speciální videa, která Vás zavedou do zcela Jiného světa. Do neduálního světa nepodmíněného a neočekávaného. A šiřte tak dál vnitřní radost, nepodmíněnou ničím a nikým, která se v něm dá najít. Vlastní zkušenost se zcela jiným druhem vnímání, kterou Vám 2 krátká videa darují, Vám pomůže do toho nepodmíněného Jiného světa najít cestu, kdykoliv budete potřebovat.

darujte pohodu

ZASTAVTE SE.  ALESPOŇ NA CHVÍLI. 

Vychutnejte si nehybnost a ticho na pozadí všeho, co právě zažíváte.
A udělejte první 3 videokrůčky do Jiného světa. Do světa, kde se už konečně nemáte čeho bát a kde se už nemusíte ničeho dožadovat, abyste ten strach přehlušili.
♠ Seznamte se na vlastní smysly s tím, jaké to je vnímat neduálně!
Chcete zjistit, zda nežijete v módu JEDU? A jak se z něj přesunout do módu POHODIČKA? Chcete zažít, když zmizí TAM, a zůstane opravdu jen to teď a tady???

 

 Je to jednoduché. Pusťte si následující video a pak mi napište o první videohádanku. A berte ji ode mě jako DAR :-)

 

» Chci vidět první videohádanku « 

 

 

 

 

 

Kdo Vám takový dárek vlastně nabízí?

Jmenuji se Zuzka Skotáková, ale na blogu jsem známá jako Aves Passeri – pták zpěvavý :-) Ráda sdílím to, co mně samotné dělá radost. Případně to, co mě trápí, a kde nacházím tu cestu ze svého trápení ven. Ráda inspiruji druhé. Ukazuji jim nové obzory. V minulosti jsem mimo jiné pracovala jako průvodkyně (Itálie, Egypt, Srí Lanka). Nyní pracuji jako lektorka angličtiny a čchi kungu ve stylu Orel v hnízdě. Studovala jsem překladatelství, arabistiku a religionistiku. Jak vidíte, provázení druhých „jinými světy”, ať geografickými, jazykovými nebo spirituálními, je mi blízké :-) A při tom putování těmito světy jsem narazila na věci, které si nechci nechat pro sebe…