Věnujte orlí čchi kung lekce jako dárek

Vím sama, že není snadné vybrat svým známým dárek, který by je potěšil a zároveň překvapil. Také rádi sledujete ten výraz překvapení v jejich očích?? :-)) Proto jsem pro Vás letos připravila novinku:

 Vánoční dárkový poukaz na 3 zkušební hodiny čchi kungu stylu Orel v hnízdě v Brně – Židenicích v hodnotě 500 Kč.  Darujete tak svým blízkým cestu k větší životní pohodě po mnoha stránkách :-) Neznáte orlí čchi kung? SEZNAMTE SE :-)

Do poznámky, prosím, napište emailovou adresu obdarovaného, abych  jej mohla před začátkem 2. pololetí kontaktovat a poslat bližší informace.  Po zaplacení  Vám přijde soubor s dárkovým poukazem. Stačí si ho stáhnout, vytisknout a věnovat. Jednoduché :-)

Nový kurz pro začátečníky začíná v únoru 2018. Ideální je přijít na úvodní 3 hodiny, ve kterých studenty seznamuji se základními 3 pilíři Orla v hnízdě

Pokud byste měli zájem věnovat k Vánocům začátečnický kurz v Brně-Kohoutovicích, napište mi a domluvíme se. Kurz bude potřeba zaplatit osobně v hotovosti přímo v Kohoutovicích. Připravím Vám speciální dárkový poukaz.

Obchodní podmínky kurzu čchi kung