KDE A KDY CVIČÍME

Cvičení čchi kungu ve stylu Orel v hnízdě v Brně ve školním roce 2017/2018

Pozor změna pro 2. pololetí 2018! Poprvé v dějinách brněnského Orla v hnízdě jsem se rozhodla na přání svých studentů udělat v 2. pololetí pokračovací kurz. Je vhodný i pro začátečníky, ale nebude to klasický začátečnický kurz se speciálně koncipovanými úvodními třemi hodinami na 3 základní pilíře a s pomalým postupem výuky. To opět až od září. Nicméně budeme se věnovat základním praxím – pro pokročilejší to bude prostor pro hlubší seznámení s tím, jaký vliv na ně mají, a hlubší uvolnění v nich. Pro začátečníky to bude prostor pro seznámení se s praxemi jako takovými, s vlastním tělem a myslí, jak na tom jsou, a co potřebují :-)

Kurzy pro začátečníky a mírně pokročilé pod mým vedením probíhají již tradičně v Brně-Kohoutovicích a v Brně-Židenicích.  Jarní kurz začíná v týdnu od 13.9. 2017 a trvá až do poloviny června. Ideální je začít úvodními třemi hodinami, kdy Vám přiblížím hlavní 3 pilíře orlího čchi kungu, ale je-li volná kapacita, je možné se domluvit i jinak.

Kohoutovice – st 18.00-19.30, Libušina tř. 4

Židenice – čt 17.30-19.00, Sokol Židenice, ul. Gajdošova

Jako začátečníci máte možnost si cvičení vyzkoušet během 3 hodin za zvýhodněnou cenu 500 Kč/3 hodiny

Kurzy pro pokročilé jsou určeny těm, kteří již styl Orla v hnízdě znají. Probíhají pod vedením hl. instruktora Orla v hnízdě, Pavla Simona, a mě, a to na Botanické 53 – út 17.00-18.30.


Na kurz je potřeba se z kapacitních důvodů přihlásit předem.

Psát můžete zde: Napište mi Na stejnou adresu můžete směřovat i veškeré dotazy. Ráda Vám je zodpovím!